Oferta

Tca

KWAS TCA - FROST PEEL- peeling chemiczny 60 minut

Cena: 200 zł

REZERWUJ

Opis

Kwas TCH trójchlorooctowy FROST  z ampułką i maską

Frost Peel wykorzystuje pochodną jednego z najskuteczniejszych kwasów rekomendowanych do peelingów powierzchownych i średniogłębokich – kwasu trójchlorooctowego TCA, charakteryzującego się najwyższą dermatologicznie skutecznością. Dzięki małym cząsteczkom o wiele szybciej penetruje naskórek i skórę właściwą, nie dopuszczając przy tym do alergizacji. 

Frost PEEL  – silniejsza chemabrazja skierowana do bardzie złożonych przypadków jak brak elastyczności i jędrności skóry, rozległe pigmentacje, a nawet głębsze blizny i rozstępy.

Zabieg zakończony jest nałożeniem wyciszającej maski algowej. Różnorodne minerały zawarte w masce doskonale pielęgnują skórę, chronią ją przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi i opóźniają procesy starzenia. Zaleca się stosowanie pod maskę dodatkowego serum, ponieważ w zetknięciu ze skórą powoduje ona delikatne otworzenie porów w skórze, umożliwiające efektywniejsza absorpcję składników aktywnych. Po zastygnięciu temperatura maski obniża się zamykając pory i łagodząc skórę.