Oferta

Pirogron

Kwas pirogronowy twarz- peeling chemiczny 60 minut

Cena: 120 zł

REZERWUJ

Opis

Eksfoliacja kwasem pirogronowym polega na chemicznym złuszczeniu naskórka. Peeling polecany jest w szczególności dla osób, które maja takie problemy skórne, jak: trądzik, blizny potrądzikowe, rozszerzone ujścia gruczołów łojowych, zaskórniki otwarte i zamknięte.

Podczas eksfoliacji dochodzi do rozerwania połączeń między korneocytami, dzięki czemu warstwa rogowa staje się cieńsza, skóra ulega odnowie, jest naturalnie gładka w dotyku i promienista. Dodatkowo pobudzone zostają włókna kolagenowe i elastynowe, a przebarwienia ulegają widocznej redukcji. Reguluje się proces wydzielania sebum (nadmiar sebum kreuje idealne środowisko rozwoju dla bakterii) i zmniejsza tłustość skory łojotokowej i trądzikowej, a także obkurczają się ujścia gruczołów łojowych.

Zabieg zakończony jest nałożeniem wyciszającej maski algowej. Różnorodne minerały zawarte w masce doskonale pielęgnują skórę, chronią ją przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi i opóźniają procesy starzenia. Zaleca się stosowanie pod maskę dodatkowego serum, ponieważ w zetknięciu ze skórą powoduje ona delikatne otworzenie porów w skórze, umożliwiające efektywniejsza absorpcję składników aktywnych. Po zastygnięciu temperatura maski obniża się zamykając pory i łagodząc skórę.