Oferta

Hifu

Max Lift HIFU - talia 60 minut

Cena: 5000 zł

REZERWUJ

Opis

 

NIECHIRURGICZNA PLASTYKA SKÓRY W CIĄGU 1 GODZINY

Dzięki HIFU można znacznie poprawić kondycję skóry, a także wymodelować sylwetkę i zminimalizować grubość tkanki tłuszczowej wyjątkowo precyzyjnie i jednocześnie na większych obszarach niż w przypadku innych stosowanych do tej pory metod. Jakikolwiek dyskomfort w trakcie zabiegu, czy po kompensowany jest przez efekty porównywalne do chirurgicznych metod korekty niedoskonałości. Dodatkowo w urządzeniu HIFU zastosowana jest najnowocześniejsza technologia wodnego chłodzenia głowicy, co efektywnie zmniejsza odczuwalność bólu w trakcie zabiegu.

EFEKTYWNOŚĆ DO 94%

Za pomocą HIFU można w ciągu jednego dnia wykonać kompletną plastykę wybranej części ciała. W efekcie dochodzi również do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej w obszarze zabiegowym. Podczas pojedynczego zabiegu dochodzi do intensywnego napięcia wiotkiej skóry. Efektywność w okolicy brzucha, ramion, pośladków czy kolan dochodzi do 94%.

EFEKTY

- lifting i „zagęszczenie” skóry

- widoczne zmniejszenie wiotkości skóry

- regenerację kolagenu

- poprawę elastyczności skóry

- redukcję zmian cellulitowych

- zniwelowanie uporczywych, miejscowych otłuszczeń

Po uprzedniej konsultacji wykonujemy zabieg na okolicy brzucha oraz boczków dający spektakularne efekty w zmniejszeniu obwodów talii.