Oferta

Lift ronda foto kopia

ULTRA LIFT- ANTI AGE by Rhonda Allison- peeling chemiczny (kwas mlekowy + salicylowy) 60 minut

Cena: 250 zł

REZERWUJ

Opis

Zabieg przeznaczony dla skóry dojrzałej z widocznymi pierwszymi objawami starzenia. Terapia ma na celu poprawę owalu twarzy, zwiększenie napięcia skóry, spłycenie zmarszczek, odżywienie oraz redukcję przebarwień.
 

Jest to wieloetapowy, kwasowy rytuał, który bazuje na łączeniu różnych preparatów w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów.

ETAP I

OCZYSZCZENIE skóry żelem Pampkin Cleasner. Składniki preparatu chronią przed wolnymi rodnikami i nadaje się nawet dla najbardziej wrażliwej skóry. Najskuteczniejszy jest jednak dla cery normalnej i mieszanej, a nawet skóry dojrzałej.

 • Składniki aktywne:
  Olej z pestek dyni– Witamina A i beta-karoteny, ma właściwości nawilżające i antyoksydacyjne

 • Kwas mlekowy– nawilża, delikatne złuszczanie

 • D-Betakaroten– ekstrakt z marchwi, ma właściwości antyoksydacyjne i jest naturalnym filtrem przeciwsłonecznym

ETAP II

DERMA PEEL. Zmiękcza martwe komórki naskórka, sprawiając że skóra lepiej absorbuje aktywne składniki podczas zabiegu. Enzym ma unikalne właściwości rozpuszczania się, a następnie łączenia z komórkami warstwy rogowej naskórka, tworząc naturalną ziarnistą eksfoliację. Jego główną zaletą jest wygładzenie skóry. Usuwa warstwę rogową i wspomaga wchłanianie czynników odmładzających.

ETAP III

FRUIT ACID- Kwasowe przygotowanie skóry do dalszego etapu eksfoliacji kwasowej, zwiększa penetrację preaparatów używanych podczas zabiegu.

ETAP IV

EKSFOLIACJA 20% KWASEM MLEKOWYM- w efekcie uzyskujemy intensywne nawilżenie, rozjaśnienie. Peeling dla każdego rodzaju skóry. Zatrzymuje wodę w warstwie rogowej naskórka, wspomaga odnowę komórkową i odbudowę kolagenu i elastyny. Kwas mlekowy stymuluje produkcje ceramidów, dzięki czemu skóra jest lepiej chroniona i odżywiona.

ETAP V

MIESZANKA EKSFOLIUJĄCA z aktywną papainą- Siła peelingu porównywalna jest do 10% Kwasu Glikolowego.
Jest to Łagodny peeling pozyskiwany z naturalnych składników roślinnych dających skórze gładkość i połysk. Zawiera dużą ilość Witaminy A, działającą prawie jak kwas Retinowy zawarty w skórze. Skutecznie likwiduje wolne rodniki.

ETAP VI

Maska GRAPE MASK- głównym składnikiem jest wyciąg z winogron, który ma działanie silnie antyoksydacyjne, odświeżające i nawilżające, jest idealnym zakończeniem zabiegu eksfoliującego.


ETAP VII

SERUM GROW FACTOR- serum bogate w roślinne komórki macierzyste, ma właściwości odżywcze i nawilżające


 

EFEKTY:

 • poprawa napięcia i elastyczności skóry

 • delikatny lifting twarzy

 • redukcja przebarwień

 • spłycenie zmarszczek

 • zwiększenie odżywienia i nawilżenia

 • działanie antyrodikowe