Oferta

Zima

Zawsze Piękna - Voucher SPA 80 minut

Cena: 150 zł

REZERWUJ

Opis

Nie wiesz jaki sprawić prezent drugiej osobie? Dlaczego nie połączyć rytuału na ciało z pielęgnacją twarzy?

Zawsze Piękna to rytuał łączący w sobie pielęgnację twarzy oraz relaksacyjny masaż pleców. Odżywczy zabieg dla Ciebie indywidualnie dobierze nasz Kosmetolog aby dać Twojej skórze nawilżenie, pielęgnację i odrobinę relaksu.

W tym wyjątkowym zestawie możesz skorzystać z delikatnego oczyszczenia i nawilżenia Twojej skóry za pomocą oxybrazji, która zapewni „łyk wody” Twojej skórze.

Drugą naszą propozycją dla Ciebie jest odświeżenie skóry za pomocą mikrodermabrazji, po której skóra stanie się wygładzona i pozbawiona drobnych przebarwień. Rytuał twarzy zakończymy niezwykle relaksującym masażem na bazie złotego eliksiru HERLA, który pozostawi Twoją skórę rozświetloną i pozwoli jej na dłużej pozostać zdrową i promienną.
Uwieńczeniem rytuału będzie 30 minutowy masaż pleców wraz z karkiem który zniweluje napięcia spowodowane zmęczeniem czy stresem dnia codziennego. Dodatkowym atutem jest to,
że zabieg wykonywany jest na podgrzewanym stole do masażu abyś poczuła się jak na tropikalnej wyspie. Naturalny olejek mandarynkowy stosowany w aromaterapii daje efekt wyciszenia, a dodatkowo pobudzi Twoje zmysły pięknym zapachem.