Oferta

78748077 xl

HL PERFECT TIME- zabieg liftująco-nawilżający 70 minut

Cena: 250 zł

REZERWUJ

Opis

Zabieg Perfect Time izraelskiej firmy HL

Terapia dla cery pozbawionej jędrności, wiotkiej, wymagającej. Może być także stosowany jako zabieg bankietowy o każdej porze roku.

Rytuał opiera się na zastosowaniu kosmetyków bogatych w lipo - peptydy, amino - kwasy, fito - estrogeny oraz intensywnie wyciągi roślinne.

Dzięki budowie liposomowej składniki te mają zdolność wnikania do głębszych warstw skóry gdzie dopiero są uwalniane.

Przygotowaniem do zabiegu jest demakijaż oraz połączona z ciepłym kompresem eksfoliacja preparatem z MULTIFRUIT COMPLEX – specjalnej mieszanki kwasowej pozyskiwanej w procesie ekstrakcji takich roślin jak np. borówka, trzcina cukrowa, cytryna, zielona herbata, winogrono, a także preparatem zawierającym kwas mlekowy i hydrolizowane proteiny mleczne. Substancje te wykazują działanie przeciw-utleniające i rozjaśniające, pobudzają mikro-krążenie skory powodując jej lepsze dotlenienie, odżywienie, przyspieszenie wchłaniania substancji użytych w zabiegu, wzmagając tym samym procesy wytwarzania kolagenu i elastyny w skórze właściwej, a także zwiększają objętość podskórnej tkanki tłuszczowej i „wypychają” zmarszczki od wewnątrz.

Następnym krokiem jest masaż poprzedzony aplikacją intensywnie liftującego serum zawierającego:

- kompleks peptydowy,

- PULLAN – unikalny składnik pozyskiwany z grzybów działający silnie nawilżająco i zatrzymujący wodę w skórze,

- ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej o działaniu przeciw - starzeniowym,

- DNA LIFT – opatentowany składnik liftingujący.

Kolejnym etapem jest nałożenie peptydowej maski rozświetlającej nadającej skórze zdrowy i promienny wygląd, a zwieńczenie zabiegu stanowi krem ujędrniający.

Skora po zabiegu jest gładka, napięta, zliftowana, nawilżona, rozjaśniona. Poprawiony jest także kontur i elastyczność szyi i dekoltu.

Doskonałym uzupełnieniem oraz podtrzymaniem efektu zabiegu jest dopasowana pielęgnacja domowa.